Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
32697 32701 32574 46951 32578 34295 32582 34299 32903 34303 32907 34307 32911 37665 32915 34311 32919 36482 32923 36486 53575 35094 33246 41029 41033
Pris Du sparerAntall  
O0720.5 EFB ElektronikO0720.5 Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0720.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
110,00 eks. mva
Kjøp
O0720.10 EFB ElektronikO0720.10 Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0720.10
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
140,00 eks. mva
Kjøp
O6413.0.50 EFB ElektronikO6413.0.50 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.0.50
Lagerbeholdning:
4 på lager
75,00 eks. mva
Kjøp
O7413.0.5 EFB ElektronikO7413.0.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.0.5
Lagerbeholdning:
9 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6413.1 EFB ElektronikO6413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.1
Lagerbeholdning:
14 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O7413.1 EFB ElektronikO7413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.1
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6413.2 EFB ElektronikO6413.2 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.2
Lagerbeholdning:
12 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O7413.2 EFB ElektronikO7413.2 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.2
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O6413.3 EFB ElektronikO6413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.3
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O7413.3 EFB ElektronikO7413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.3
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6413.5 EFB ElektronikO6413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.5
Lagerbeholdning:
6 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O7413.5 EFB ElektronikO7413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O6413.7.5 EFB ElektronikO6413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.7.5
Lagerbeholdning:
8 på lager
125,00 eks. mva
Kjøp
O7413.7.5 EFB ElektronikO7413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.7.5
Lagerbeholdning:
15 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O6413.10 EFB ElektronikO6413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.10
Lagerbeholdning:
14 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O7413.10 EFB ElektronikO7413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.10
Lagerbeholdning:
13 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O6413.15 EFB ElektronikO6413.15 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.15
Lagerbeholdning:
14 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O7413.15 EFB ElektronikO7413.15 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.15
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
220,00 eks. mva
Kjøp
O6413.20 EFB ElektronikO6413.20 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.20
Lagerbeholdning:
9 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
O7413.20 EFB ElektronikO7413.20 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
280,00 eks. mva
Kjøp
O6413.30 EFB ElektronikO6413.30 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.30
Lagerbeholdning:
2 på lager
290,00 eks. mva
Kjøp
O6353.1 EFB ElektronikO6353.1 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.1
Lagerbeholdning:
5 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6353.2 EFB ElektronikO6353.2 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.2
Lagerbeholdning:
5 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6353.5 EFB ElektronikO6353.5 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6353.7.5 EFB ElektronikO6353.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
125,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.