Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

ZyPer4K SFP+ 10GBps 850nm - 300 m

10G SFP+ Multimode LC

Varenr: Z4KSFP10G85-3M
1 490,00
-+
Bestillingsvare (5 dager)
BeskrivelseTilbehørSupport
Beskrivelse

ZyPer4K Z4KSFP10G85-3M

 

 


Fiber Optic Transceiver, SFP+ 10Gbps  850nm MMF 300m   
Tilbehør
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.