Vi har mange leverandører - Ta kontakt om du ikke finner ditt produkt.

Odd Martinsen

Daglig leder

odd@leteng.no

Øyvind Jacobsen

Produkt- og markedssjef

oyvind@leteng.no

Borgar Kristiansen

Salgssjef

borgar@leteng.no

Nadia Elisabeth Curavic

Kunde- og salgsstøtte

nadia@leteng.no

Anna Bruce-Lie

Systemansvarlig

anna@leteng.no

Katti Snapa

Markedskoordinator

katti@leteng.no

Poyan Myhre

Account manager

poyan@leteng.no

Nicolay Sternang

Account manager

nicolay@leteng.no

Aida Hassan

Salg - Kondator

aida@leteng.no

Christen Frostad

Innkjøp- og logistikkansvarlig

christen@leteng.no

Anders Stokke

Teknisk salg

anders@leteng.no

Ole Quist

Teknisk salg

ole@leteng.no

Magne Wold

Lageransvarlig

magne@leteng.no

Robert Kjølstad

Lager

robert@leteng.no

Globale utfordringer med logistikk og råvaremangel

Finner du ikke produktet til ditt behov?

Vi har flere alternativer - Ta kontakt med oss for hjelp.

Tlf. 62482450 eller post@leteng.no