Leteng AS er distributør av lyd/bilde og IT-produkter. Vi er spesialister på kabler, nettverk og signalbehandling til lyd- og bildeinstallasjoner. Vi leverer til installatører og forhandlere i hele landet.  

Leteng har erfarne medarbeidere som til enhver tid kan møte kundenes ønsker og utfordringer.  I tillegg til å være en rådgivende samarbeidspartner arrangerer vi kurs og sertifiseringer for å heve kunnskapsnivået i bransjen. Vi ønsker å være med på å trygge leveransen mot brukerne.  

Vårt store varelager består av produkter med høy kvalitet og kompatibilitet for å sikre leveranse av de beste løsningene innen møterom, kontrollrom, undervisningsrom, behandlingsrom, digital skilting og effektive kontorløsninger. Vårt mål er å ha det installatøren trenger når han trenger det.   
Leteng er installatørens beste venn.  

 

Dørene er åpne fra 07-16 alle hverdager og du får veiledning og varekjøp uten ventetid.

Leteng AS

Adm - Salg - Markedsføring - Teknisk - Lager - Showroom - Kurs

 

Adresse:  Enebakkveien 117 - 0680 Oslo

 

Telefon: +47 62 48 24 50

E-post: post@leteng.no

 

Leteng AS Org nr: 952 002 872

 

 

Odd Martinsen

Daglig leder

odd@leteng.no

Øyvind Jacobsen

Produkt- og markedssjef

oyvind@leteng.no

Borgar Kristiansen

Salgssjef

borgar@leteng.no

Nadia Elisabeth Curavic

Kunde- og salgsstøtte

nadia@leteng.no

Anna Bruce-Lie

Systemansvarlig

anna@leteng.no

Knut Flyen

Innkjøp

knut@leteng.no

Katti Snapa

Markedskoordinator

katti@leteng.no

Poyan Myhre

Account manager

poyan@leteng.no

Nicolay Sternang

Account manager

nicolay@leteng.no

Aida Hassan

Salg - Kondator

aida@leteng.no

Christen Frostad

Teknisk salg

christen@leteng.no

Anders Stokke

Teknisk salg

anders@leteng.no

Ole Quist

Teknisk salg

ole@leteng.no

Magne Wold

Lageransvarlig

magne@leteng.no

Robert Kjølstad

Lager

robert@leteng.no

Husk å logge inn for å se dine priser!