Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Planet SFP 100Mbps SM LC 20 km

mini-GBIC 1310nm Singlemode 0-50°C

Varenr: MFB-F20
330,00
-+
17 på lager
BeskrivelseTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Planet Single-mode 100Mbps SFP fiber transceiver
Max 20KM, 100Base-FX Transceiver (1310nm)
 
MFB-F20
PHY Type 100Base-FX
Fiber Type Single Mode
Connector LC
Wavelength 1310nm
Maximum Distance 20km
Operating Temperature  0 ~ 50 Degree C
Tilbehør
Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.