Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Planet SFP 1000Mbps MM LC 550 m Industri

mini-GBIC 850nm Multimode -40 -75°C

Varenr: MGB-TSX
330,00
-+
7 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse
Planet Mini GBIC module
1x1000Base-SX (LC, MM)
 
Max 550m på 50/125 MM og 220 m på 62,5/125 MM Kabel
 
Dette er en "generic" Mini GBIC modul uten produsentspesifikk identifikasjon. Noen produsenter har enkelte produkter som krever at GBIC modulen har riktig produsentkode.
 
MGB-TSX
PHY Type IEEE 802.3z 1000Base-SX
Fiber Type Multi Mode
Connector LC
Wavelength 850nm
Maximum Distance 220 og 550m
Operating Temperature -40 ~ 75 Degree C
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.