Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Adapter Fiber ST-SC Duplex Singlemode

Fiberadapter ST-SC SM Metal Housing ¤

Varenr: 53320.34
42,00
-+
3 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

SC/ST Singlemode duplex adaptor

 

 
metal housing 
ceramic sleeve
with dust cap
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.