Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 9/125 LC-SC - 0,5 m LSZH

Simplex OS1 Gul

Varenr: O0947.0.5
50,00
-+
Bestillingsvare (7 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OS1/ OS2 LC-SC, 0.5m

Simplex Jumper 1E 9/125, LSZH

 


Fiber I-VH 1E 9/125µ OS1/OS2
Connectors LC, SC blue
Jacket yellow

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.