HighSecLabs Spare Power 12v 2,5A WM Multi DSA-30PFL-12FCA 12V 2.5A
HighSecLabs Spare Power 12v 2,5A
WM Multi DSA-30PFL-12FCA 12V 2.5A
Varenr: HPS21180
475,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
10 på lager ( i Oslo)
BeskrivelseSpesifikasjonerTilbehørLenker og Dokumenter
Beskrivelse
HighSecLabs Reserve strømforsyning
12V DC 2.5A
WM Multi DSA-30PFL-12FCA 12V 2.5A 2,1x5,5x11mm