Varenr: MC-C65W/A18W(B)
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
5 på lager ( i Oslo)
BeskrivelseSpesifikasjonerTilbehørAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Kramer MC-C65W/A18W
USBC 65W USB A 18W
Maks 83W når begge porter er i bruk.
50x50x130mm