Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 LC-SC - 5 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

Varenr: LET-OM3-LC/SC-A05
148,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
11 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

OM3 LC-SC, 5m

 

 

OM3 (Optisk Multimode 3) på 50/125 multimodefiber og kreves for å nå 300m maksimum for 10Gbit Ethernet (10 GBaseSR) og er også egnet for 40G og 100G. OM3 har blitt det åpenbare valget for 50/125 fiberkabler for 10 Gbit Ethernet

 

LC till SC
Multimode 50/125
OM3
Duplex Yd 2,0mm
LSZH

Support