Fiberpatch 9/125 LC-SC -  3 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Fiberpatch 9/125 LC-SC - 3 m LSZH

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr: LET-OS2-LC/SC-Y03
127,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
11 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

OS2 LC-SC, 3m

 

 

Singlemode fiber har en tynn sentral kjerne. På grunn av dette reduseres antallet lysrefleksjoner skapt av lyset gjennom kjernen, noe som reduserer demping og gjør at signalet kan reise lenger. Den vanligste standarden på singlemode fiber er 9/125.

 

LC til SC
Singlemode 9/125
OS2
Duplex Yd 2,0mm
LSZH

Support