Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 LC-LC - 3,0 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

Varenr: O0312.3
120,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
2 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSpesifikasjonerAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse

EFB OM3 LC-LC, 3m

Multimode Duplex 50/125 LSZH 
 


Fiber I-VH 2G 50/125µ OM3
2x LC connector Beige Aqua  

Spesifikasjoner
Alternativer
Lenker og Dokumenter