Fiberpatch 50/125 ST-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange

Fiberpatch 50/125 ST-ST - 3,0 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O6013.3
158,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
Bestillingsvare (10 dager)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 ST-ST, 3m

Multimode Duplex 50/125 LSZH

 

Fiber 50/125µ OM2
Connector 2xST
Jacket orange

 

   

Support