Varenr: MGSD-10080F
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
Bestillingsvare (10 dager)
BeskrivelseSpesifikasjonerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Planet MGSD-10080F
Physical Port•8 100/1000Base-X SFP mini-GBIC slots
•2-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45
•One RJ-45 console interface for basic management and setup
Redundant Power System•Redundant Power System: 100V ~ 240V AC / Dual 36V ~ 72V DC