Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
34051 34055 33025 33034 32278 33038 35134
Pris Du sparerAntall  
O0321.1 EFB ElektronikO0321.1 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.1
Lagerbeholdning:
6 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0321.2 EFB ElektronikO0321.2 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.2
Lagerbeholdning:
9 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0321.3 EFB ElektronikO0321.3 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0321.5 EFB ElektronikO0321.5 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0321.7.5 EFB ElektronikO0321.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.7.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
135,00 eks. mva
Kjøp
O0321.10 EFB ElektronikO0321.10 Fiberpatch 50/125 LC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0321.15 EFB ElektronikO0321.15 Fiberpatch 50/125 LC-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.