Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
55120 47090 55124 55128 55132 55136 55140 55144 34275 55148 55152 34283
Pris Antall  
LET-OM3-LC/SC-A00.5 Direktronik17-1327 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A00.5
Lagerbeholdning:
12 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0314.0.5 EFB ElektronikO0314.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.0.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A01 Direktronik17-1330 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A01
Lagerbeholdning:
20+ på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A01.5 Direktronik17-1331 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1.5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A01.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A10 Direktronik17-1340 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A10
Lagerbeholdning:
10 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A15 Direktronik17-1341 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A15
Lagerbeholdning:
10 på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A02 Direktronik17-1332 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A02
Lagerbeholdning:
16 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A03 Direktronik17-1334 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A03
Lagerbeholdning:
1 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0314.3 EFB ElektronikO0314.3 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A05 Direktronik17-1336 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A05
Lagerbeholdning:
2 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A07 Direktronik17-1338 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A07
Lagerbeholdning:
20+ på lager
165,00 eks. mva
Kjøp
O0314.7.5 EFB ElektronikO0314.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.7.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.