Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
47090 34252 47098 34271 34275 34279 34283 34287 34291 36577 48011 48015
Pris Du sparerAntall  
O0314.0.5 EFB ElektronikO0314.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.0.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0314.1 EFB ElektronikO0314.1 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.1
Lagerbeholdning:
8 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0314.1.5 EFB ElektronikO0314.1.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.1.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O0314.2 EFB ElektronikO0314.2 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.2
Lagerbeholdning:
7 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0314.3 EFB ElektronikO0314.3 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0314.5 EFB ElektronikO0314.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.5
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 28.11.2017
140,00 eks. mva
Kjøp
O0314.7.5 EFB ElektronikO0314.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.7.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O0314.10 EFB ElektronikO0314.10 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.10
Lagerbeholdning:
8 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
O0314.15 EFB ElektronikO0314.15 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.15
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
240,00 eks. mva
Kjøp
O0314.20 EFB ElektronikO0314.20 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
300,00 eks. mva
Kjøp
O0314.25 EFB ElektronikO0314.25 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 25 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.25
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
360,00 eks. mva
Kjøp
O0314.30 EFB ElektronikO0314.30 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.30
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
420,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.