Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Produsent:
Halogenfri eller PVC:
PVC (1)
Kabellengde:
Sortèr på:
39415 53409 33238 40857 43013 34007 18810
Pris Du sparerAntall  
O0361.1 EFB ElektronikO0361.1 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1
Lagerbeholdning:
7 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O0361.1.5 EFB ElektronikO0361.1.5 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,5 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1.5
Lagerbeholdning:
14 på lager
107,00 eks. mva
Kjøp
O0361.2 EFB ElektronikO0361.2 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.2
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0361.3 EFB ElektronikO0361.3 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  3,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.3
Lagerbeholdning:
8 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0361.5 EFB ElektronikO0361.5 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
O0361.7.5 EFB ElektronikO0361.7.5 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  7,5 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.7.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
EC7915 ACT - IntronicsEC7915 Fiberpatch 9/125 LC-ST - 15 m Singlemode Duplex Gul ¤ Tilbud
Varenr:  EC7915
Lagerbeholdning:
1 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.