Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
39415 53409
Pris Antall  
O0361.1 EFB ElektronikO0361.1 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1
Lagerbeholdning:
4 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O0361.1.5 EFB ElektronikO0361.1.5 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,5 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1.5
Lagerbeholdning:
13 på lager
107,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.