Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange

Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O0320.10
150,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
1 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSpesifikasjonerLenker og Dokumenter
Beskrivelse

EFB OM2 LC-SC, 10m

Multimode Duplex 50/125, LSZH

 

Fiber 50/125µ OM2
Connector LC-Duplex, beige
Connector SC-Duplex, beige
Jacket orange 

Spesifikasjoner
Lenker og Dokumenter