Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange

Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 5,0 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Varenr: O3061.5
110,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
2 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

EFB OM1 LC-SC, 5m

Multimode Duplex 2G 62,5/125

 

 
Cable. Mini Zip Twin 1,8x 3,6mm, LSZH, I-V(ZN)H2G62,5/125
Connector: LC- Duplex, beige
Connector: SC- Duplex, beige
  

Alternativer
Support