Fiberpatch OM3 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex Inne/ Ute Sort Fiberpatch OM3 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex Inne/ Ute Sort Fiberpatch OM3 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex Inne/ Ute Sort

Fiberpatch OM3 50/125 LC-LC - 10 m LSZH

Multimode Duplex Inne/ Ute Sort

Varenr: RL2401
1 390,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
Bestillingsvare (10 dager)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

ACT OM3 LC-LC

Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
 

 

  • Opptil 80 % mindre installasjonstid
  • Ikke nødvendig med skjøte- og testutstyr
  • Individuell testrapport om demping IL (Insertion Loss) er inkludert
  • Koblinger er beskyttet av et gjennomsiktig rør under installasjon
  • Koblinger festes og testes i et «clean room» produksjonsmiljø

Alternativer
Support