Varenr: IGS-6325-24P4X
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
Bestillingsvare (10 dager)
BeskrivelseSpesifikasjonerAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Planet IGS-6325-24P4X
Industrial L3 24-Port SFP 10/100/1000T + Shared 4-Port 100/1000BaseT Managed Ethernet Switch
Avansert Lag3 Managed PoE-løsning for tøffe miljøer
Hver port å opptil 36 watt, 4 delte SFP-porter og 4 10G SF1+-porter.
Med 10 Gbps uplink kan den håndtere ekstremt store datamengder i en sikker topologi.
avansert ITU-G.8032 ERPS-ringteknologi for å forbedre den raske selvgjenopprettingsevnen.
Temperaturområde fra -40 til 75 grader C
Copper Ports
24 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports
SFP+ Slots
4 10GbBASE-SR/LR SFP+ interfaces (Port-25 to Port-28)
Console
1 x RS232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Reset Button
< 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
Dimensions
(W x D x H)   440 x 300 x 44 mm, 1U height
Weight
3.8kg
Power Consumption AC input:
Max. 33 watts/112.51 BTU
Power Requirements
 – AC AC 100~240V, 50/60Hz 1A
Power Requirements
 – DC DC 24~60V, 2.25A
DI and DO
2 digital input (DI):
Level 0: -24~2.1V
Level 1: 2.1~24V
Max. input current: 10mA
2 digital output (DO):
Open collector to 24VDC, 100mA