Varenr: IGS-6325-24UP4X
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
Bestillingsvare (10 dager)
BeskrivelseSpesifikasjonerAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Planet IGS-6325-24UP4X
Industrial L3 24-Port SFP 10/100/1000T + 4-Port 100/1000BaseT Managed Ethernet Switch
Avansert Lag3 Managed PoE-løsning for tøffe miljøer
IGS-6325-24UP4X tilbyr opptil 24 in-line strømgrensesnitt for PoE++, som gjør det mulig å lage et sentralstyrt strømsystem for IP-telefoner, IP-overvåkingskameraer, trådløse AP-grupper eller et stort antall tilgangskontrollsystemer for tilgangskontroll for sikkerhetsformål i industrielle nettverk. Uten begrensninger på strømuttak, forenkler IGS-6325-24UP4X installasjonsprosessen for IP-kameraer eller trådløse AP-er, og gjør den mer effektiv.
Spesifikasjoner
Hardware Specifications
Copper Ports 24 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports
SFP+ Slots 4 10GBASE-SR/LR SFP+ interfaces (Port-25 to Port-28)
Backward compatible with 1G/2.5GBASE-SX/LX/BX SFP transceivers
PoE Injector Port 24 ports with 802.3bt PoE++ injector function from Port-1 to Port-24
Console 1 x RJ45-to-RS232 serial port (115200, 8, N, 1)
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
ESD Protection Contact 4KVDC; Air 8KVDC
Connector 6-contact barrier terminal block for power input
Contact 1/2 for Power 1, Contact 3/4 for fault alarm, Contact 5/6 for Power 2
Removable 6-pin terminal block for DI/DO interface
Pin 1/2 for DI 0 & 1, Pin 3/4 for DO 0 & 1, Pin 5/6 for GND
Alarm One relay output for power failure. Alarm relay current carry ability: 3A @ 24V DC
Digital Input (DI) 2 digital input (DI):
Level 0: -24V~2.1V (±0.1V)
Level 1: 2.1V~24V (±0.1V)
Input load to 24VDC, 10mA max.
Digital Output (DO) 2 digital output (DO):
Open collector to 24V DC, 100mA max.
Enclosure IP30 metal case
Installation Rack-mount kit
SDRAM 512Mbytes
Flash Memory 64Mbytes
Dimensions (W x D x H) 443.7 x 301.5 x 44 mm, 1U height
Weight 4,051g
Power Requirements Dual 48~54V DC, 32A max.
Power Consumption 52VDC Input: