Varenr: PWR-480-48
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
1 på lager ( i Oslo)
BeskrivelseSpesifikasjonerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Industriell Strømforsyning 480W
PWR-480-48 (MEAN WELL/SDR-480-48)
Dimensions (W x D x H) 85.5 x 128.5 x 125.2 mm
Weight (kg) 1.6kg
Input Voltage 100-240V AC, 50/60Hz, 5.0A
Power Output 480 watts, 48V , 10A
Temperature Operating: -25~70 degrees C
Storage: -25~85 degrees C
Humidity  Operating: 20 ~ 90%
Storage: 10 ~ 95% (non-condensing)