Varenr: UPOE-1600G
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
Bestillingsvare (10 dager)
BeskrivelseSpesifikasjonerAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Planet UPOE-1600G
16-Port Gigabit 60W Ultra PoE Managed Injector Hub (600W)
Interface
  • Complies with the IEEE 802.3, IEEE 802.3u and IEEE 802.3ab Ethernet standards
  • 32-port RJ45
  • - 16-port 10/100/1000Mbps “Data input”- 16-port 10/100/1000Mbps “Data + Power output
  • One 10/100/1000BASE-T management port
Power over Ethernet
  • Ultra Power over Ethernet end-span/mid-span PSE
  • Up to 60 watts of power on 4-pair UTP
  • Backward compatible with IEEE 802.3at/af PD device
  • 52V DC, 60-watt PoE power output at maximum on each port