Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fiberplugger:
LC-LC (8)
LC-SC (11)
LC-ST (7)
SC-SC (10)
SC-ST (6)
ST-ST (8)
 
Sortèr på:
<< 1 2 3 >>
35134 40689 32697 32701 32574 32578 32582 32903 32907 32911 32915 32919 32923 53575 35094 33246 41029 41033 41014 40685 40693 42418 49184 34180 34184
Pris Du sparerAntall  
O0321.15 EFB ElektronikO0321.15 Fiberpatch 50/125 LC-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O0720.3 EFB ElektronikO0720.3 Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0720.3
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
95,00 eks. mva
Kjøp
O0720.5 EFB ElektronikO0720.5 Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0720.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
110,00 eks. mva
Kjøp
O0720.10 EFB ElektronikO0720.10 Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0720.10
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
140,00 eks. mva
Kjøp
O6413.0.50 EFB ElektronikO6413.0.50 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.0.50
Lagerbeholdning:
4 på lager
75,00 eks. mva
Kjøp
O6413.1 EFB ElektronikO6413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.1
Lagerbeholdning:
14 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6413.2 EFB ElektronikO6413.2 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.2
Lagerbeholdning:
12 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6413.3 EFB ElektronikO6413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.3
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O6413.5 EFB ElektronikO6413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.5
Lagerbeholdning:
6 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6413.7.5 EFB ElektronikO6413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.7.5
Lagerbeholdning:
8 på lager
125,00 eks. mva
Kjøp
O6413.10 EFB ElektronikO6413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.10
Lagerbeholdning:
14 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O6413.15 EFB ElektronikO6413.15 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.15
Lagerbeholdning:
14 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O6413.20 EFB ElektronikO6413.20 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.20
Lagerbeholdning:
9 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
O6413.30 EFB ElektronikO6413.30 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.30
Lagerbeholdning:
2 på lager
290,00 eks. mva
Kjøp
O6353.1 EFB ElektronikO6353.1 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.1
Lagerbeholdning:
5 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6353.2 EFB ElektronikO6353.2 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.2
Lagerbeholdning:
5 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6353.5 EFB ElektronikO6353.5 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6353.7.5 EFB ElektronikO6353.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
125,00 eks. mva
Kjøp
O6353.10 EFB ElektronikO6353.10 Fiberpatch 50/125 SC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.10
Lagerbeholdning:
8 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O6353.15 EFB ElektronikO6353.15 Fiberpatch 50/125 SC-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6353.15
Lagerbeholdning:
1 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O0710.3 EFB ElektronikO0710.3 Fiberpatch 50/125 ST-MTRJ -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0710.3
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
100,00 eks. mva
Kjøp
O0710.10 EFB ElektronikO0710.10 Fiberpatch 50/125 ST-MTRJ - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0710.10
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
140,00 eks. mva
Kjøp
O6013.0.5 EFB ElektronikO6013.0.5 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.0.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
75,00 eks. mva
Kjøp
O6013.1 EFB ElektronikO6013.1 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.1
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 28.11.2017
80,00 eks. mva
Kjøp
O6013.2 EFB ElektronikO6013.2 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.2
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (7 dager)
90,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.