Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fiberplugger:
LC-LC (8)
LC-SC (11)
LC-ST (7)
SC-SC (10)
SC-ST (6)
ST-ST (8)
 
Sortèr på:
<< 1 2 3
35348 40107 32871 39539 36397
Pris Du sparerAntall  
O6013.3 EFB ElektronikO6013.3 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.3
Lagerbeholdning:
7 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6013.5 EFB ElektronikO6013.5 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6013.7.5 EFB ElektronikO6013.7.5 Fiberpatch 50/125 ST-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
125,00 eks. mva
Kjøp
O6013.10 EFB ElektronikO6013.10 Fiberpatch 50/125 ST-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.10
Lagerbeholdning:
1 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O6013.15 EFB ElektronikO6013.15 Fiberpatch 50/125 ST-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6013.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.