Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2
34283 46951 55156 55160 34295 55164 55168 55172 55176 34303 55180 34307 55184 37665 34311
Pris Antall  
O0314.7.5 EFB ElektronikO0314.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.7.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O7413.0.5 EFB ElektronikO7413.0.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.0.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A00.5 Direktronik17-1823 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A00.5
Lagerbeholdning:
15 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A01 Direktronik17-1824 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A01
Lagerbeholdning:
15 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O7413.1 EFB ElektronikO7413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.1
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A10 Direktronik17-1829 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  10 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A10
Lagerbeholdning:
10 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A15 Direktronik17-1831 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  15 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A15
Lagerbeholdning:
10 på lager
220,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A02 Direktronik17-1825 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A02
Lagerbeholdning:
20+ på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A03 Direktronik17-1826 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A03
Lagerbeholdning:
18 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O7413.3 EFB ElektronikO7413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.3
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A05 Direktronik17-1827 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A05
Lagerbeholdning:
17 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O7413.5 EFB ElektronikO7413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A07 Direktronik17-1828 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A07
Lagerbeholdning:
10 på lager
145,00 eks. mva
Kjøp
O7413.7.5 EFB ElektronikO7413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.7.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O7413.10 EFB ElektronikO7413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.10
Lagerbeholdning:
12 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.