Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange

Fiberpatch 50/125 LC-LC - 5,0 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O0310.5
120,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
3 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 LC-LC, 5m

Multimode Duplex 50/125, LSZH


 

Fiber I-VH 2G 50/125µ OM2
Plug 2x LC, beige
Jacket orange

Support