Fiberpatch 62,5/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange

Fiberpatch 62,5/125 LC-LC - 7,5 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Varenr: O0330.7.5
130,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
5 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

EFB OM1 LC-LC, 7.5m

Multimode LSZH, 62,5/125

 

    ECOFIBER connectors, LC-Duplex beige
    Cable. Mini Zip Twin 1,8x 3,6mm, LSZH, I-V(ZN)H2G62,5/125    
    I-V(ZN) H2G 62,5/125 

         

      Alternativer
      Support