Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange

Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O6413.10
140,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
7 på lager ( i Oslo)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 SC-SC, 10m

Multimode Duplex 50/125, LSZH

 

Fiber I-VH 2G 50/125µ OM2
Connectors 2x SC beige   SC Plug Simplex Multimode:
Jacket orange

Support