Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

Varenr: RL3430
1 665,00
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
-+
Bestillingsvare (10 dager)

Fri frakt på ordre over kr. 3000!

Du er kr. 3 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

ACT OM3 LC-LC

Multimode Duplex 50/125 LSZH 
 


Armert fiberoptisk patchkabel med stålpanser for ekstra beskyttelse
Høy kvalitet for best optiske ytelse. Presterer i henhold til klasse A (IEC Standard 61300-3-34)
100 % klarhetHver kabel er testet på IL (Insertion Loss) og leveres med en individuell testrapport
Når patchkablene dine utsettes for ekstreme forhold i tøffe miljøer, kan du velge armerte patchkabler, også kjent som pansrede fiberoptiske patchkabler. Dette er kabler med metallpanser som gir den beste beskyttelsen og brukes ofte i industrielle eller offshore-miljøer.

Alternativer
Support