Varenr: GS-6322-24P4X
Logg inn for å se dine nettopriser.Ikke kunde enda? Søk her.
Bestillingsvare (10 dager)
BeskrivelseSpesifikasjonerTilbehørAlternativerLenker og Dokumenter
Beskrivelse
Planet GS-6322-24P4X
PLANET GS-6322-24P4X kan enkelt bygge en ultra PoE-nettverksløsning på cybersikkerhetssystemet til virksomheter. For eksempel kan det fungere med POS -systemet og tynnklient for å utføre omfattende sikkerhetsbeskyttelse. GS-6322-24P4X og POE-173S/IPOE-173S 802.3bt PoE ++ splitter fungerer som et par for å drive de Ethernet-enheter som trenger mye kraft. POE-173S/IPOE-173S, som mottar data og strøm fra GS-6322-24P4X, skiller digitale data og strøm til flere valgfrie utganger (12V, 19V eller 24V DC) til ikke-PoE-enheter som bærbare datamaskiner, tynn klient, POS system, PTZ (panorere, vippe og zoome) nettverkskameraer, PTZ hastighetskuppelkameraer, IP-telefoner med berøringsskjerm i farger, flerkanals trådløse LAN-tilgangspunkter og andre nettverksenheter på opptil 100 meter.