Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
55848 55852 31801 55856 32286 31805 31809 31813 39415 53409 55860 31825 55864 31817 55868 55872 55876 55880 55884 31833 55888 31841 31845 31849 55892
Pris Antall  
LET-OS2-LC/SC-Y03 Direktronik17-0453 Fiberpatch 9/125 LC-SC -  3 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-LC/SC-Y03
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-LC/SC-Y05 Direktronik17-0455 Fiberpatch 9/125 LC-SC -  5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-LC/SC-Y05
Lagerbeholdning:
20+ på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0360.5 EFB ElektronikO0360.5 Fiberpatch 9/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O0360.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-LC/SC-Y07 Direktronik17-0187 Fiberpatch 9/125 LC-SC -  7 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-LC/SC-Y07
Lagerbeholdning:
20+ på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0360.7.5 EFB ElektronikO0360.7.5 Fiberpatch 9/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O0360.7.5
Lagerbeholdning:
15 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
O0360.10 EFB ElektronikO0360.10 Fiberpatch 9/125 LC-SC - 10,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O0360.10
Lagerbeholdning:
2 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0360.15 EFB ElektronikO0360.15 Fiberpatch 9/125 LC-SC - 15,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O0360.15
Lagerbeholdning:
2 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O0360.20 EFB ElektronikO0360.20 Fiberpatch 9/125 LC-SC - 20,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O0360.20
Lagerbeholdning:
11 på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
O0361.1 EFB ElektronikO0361.1 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1
Lagerbeholdning:
4 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O0361.1.5 EFB ElektronikO0361.1.5 Fiberpatch 9/125 LC-ST -  1,5 m LSZH Singlemode Duplex OS2 Gul
Varenr:  O0361.1.5
Lagerbeholdning:
13 på lager
107,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y00.5 Direktronik17-0434 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y00.5
Lagerbeholdning:
18 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O2513.0.5 EFB ElektronikO2513.0.5 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.0.5
Lagerbeholdning:
11 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y01 Direktronik17-0431 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  1 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y01
Lagerbeholdning:
20+ på lager
85,00 eks. mva
Kjøp
O2513.1 EFB ElektronikO2513.1 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.1
Lagerbeholdning:
1 på lager
85,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y10 Direktronik17-0268 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  10 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y10
Lagerbeholdning:
10 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y02 Direktronik17-0432 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  2 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y02
Lagerbeholdning:
20+ på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y20 Direktronik17-0270 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  20 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y20
Lagerbeholdning:
10 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y03 Direktronik17-0433 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  3 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y03
Lagerbeholdning:
19 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y05 Direktronik17-0435 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y05
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O2513.5 EFB ElektronikO2513.5 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-SC/SC-Y07 Direktronik17-0267 Fiberpatch 9/125 SC-SC -  7 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-SC/SC-Y07
Lagerbeholdning:
10 på lager
115,00 eks. mva
Kjøp
O2513.10 EFB ElektronikO2513.10 Fiberpatch 9/125 SC-SC - 10 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.10
Lagerbeholdning:
5 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
O2513.15 EFB ElektronikO2513.15 Fiberpatch 9/125 SC-SC - 15 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.15
Lagerbeholdning:
13 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O2513.20 EFB ElektronikO2513.20 Fiberpatch 9/125 SC-SC - 20 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2513.20
Lagerbeholdning:
4 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-ST/SC-Y01 Direktronik17-0261 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-ST/SC-Y01
Lagerbeholdning:
9 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.